P.W. WiR
tel: 501 706 608
tel: 501 706 611
biuro@wir-energia.pl
   więcej>>
 

Systemy solarne

W skali małych systemów grzewczych największe znaczenie ma energia słońca wykorzystywana w kolektorach słonecznych, fotoogniwach i w pasywnych systemach ogrzewania budynków, zaliczana do pierwotnych źródeł energii odnawialnej.
Słońce jest źródłem energii a kolektory słoneczne są najbardziej rozpowszechnionym system aktywnego wykorzystywania energii słonecznej.

Kolektory próżniowe

 

Masz pytania?

ZADZWOŃ: 501 706 608,
501 706 611
NAPISZ: biuro@wir-energia.pl
UZYSKASZ SZYBKĄ POMOC !

Kolektory próżniowe to wysoko zaawansowany produkt techniki solarnej, są do 30% sprawniejsze od kolektorów płaskich w okresach wiosennym i jesiennym oraz do 60% sprawniejsze w okresie zimowym.  Latem  mają  nieznacznie gorszą  sprawność niż kolektory cieczowe ale nie przegrzewają instalacji dzięki zastosowaniu rurki cieplnej.

Inwestycja w kolektory słoneczne zwraca się już po 5 latach. Poza korzyściami finansowymi dbamy o nasza planetę w istotny sposób ograniczając emisję co2 oraz innych szkodliwych gazów i pyłów do atmosfery.

 

Nasza specjalność:

Kompleksowa realizacja systemów solarnych kolektorów próżniowych. Służymy bezpłatna pomocą przy doborze oraz współpracujemy przy załatwianiu dotacji z NFOŚiGW.

W naszej ofercie również:

Pomiary elektryczne>>
Instalacje elektryczne i teletechniczne>>
Świadectwa energetyczne>>
Ogrzewanie elektryczne>>

 Systemy solarne
 Systemy solarne
         WIR Poznań - Instalacje elektryczne i teletechniczne, pomiary, systemy solarne projekt strony www.artso.pl