P.W. WiR
tel: 501 706 608
tel: 501 706 611
biuro@wir-energia.pl
   więcej>>
 

Ogrzewanie elektryczne

Ogrzewanie elektryczne (każdy jego rodzaj) ma tą przewagę nad wszystkimi innymi rodzajami ogrzewania, że ciepło jest wytwarzane wyłącznie tam, gdzie jest potrzebne oraz w takiej ilości, jaka jest konieczna. Osoby korzystające z ogrzewania elektrycznego mają większy wpływ na sposób wykorzystania energii grzewczej.

Piece akumulacyjne

 

Masz pytania?

ZADZWOŃ: 501 706 608,
501 706 611
NAPISZ: biuro@wir-energia.pl

Szczególną uwagę Państwa chcielibyśmy zwrócić na nowoczesne piece akumulacyjne z rozładowaniem dynamicznym oraz pojemnościowe ogrzewacze (bojlery). Wykorzystują one tańsze taryfy energetyczne dogromadzenia ciepła i oddają je   w dowolnym momencie, w zależności od potrzeb użytkownika.

Duża wydajność, wysoki komfort cieplny w pomieszczeniu, pełna automatyka zapewniająca możliwość bezobsługowej eksploatację, szeroki wybór opcji sterowania, a także duża niezawodność, długa żywotność i bardzo mała awaryjność to zalety systemów akumulacyjnych, które pozwalają  skutecznie konkurować z ogrzewaniem gazowym.

 

Zaletą ogrzewania akumulacyjnego jest również relatywnie niski koszt instalacji systemu grzewczego – brak kotłowni, komina, składu opału, dodatkowych przyłączy i przeglądów eksploatacyjnych.

Piece akumulacyjne montujemy już od ponad 11 lat i dlatego z czystym sumieniem oraz pełną odpowiedzialnością polecamy je, jako ekonomiczny, pro-ekologiczny i niezawodny elektryczny system grzewczy.

Pojemnościowe ogrzewacze wody (bojlery) w połączeniu z kolektorami solarnymi stanowią dzisiaj niezwykle atrakcyjne i pro-ekologiczne źródło CWU – zwłaszcza iż na te ostatnie udzielane są preferencyjne kredyty.

Udzielamy gwarancji i prowadzimy serwis pogwarancyjny, doradztwo.

W naszej ofercie również:

Pomiary elektryczne>>
Instalacje elektryczne i teletechniczne>>
Świadectwa energetyczne>>
Systemy solarne>>

 Ogrzewanie elektryczne
 Ogrzewanie elektryczne
         WIR Poznań - Instalacje elektryczne i teletechniczne, pomiary, systemy solarne projekt strony www.artso.pl